שם אורך

Carnage & Borgore - Incredible

Popcorn - MirK.O Tears

איך בחירת די ג'יי לחתונה יכולה להפוך את האירוע שלנו לאירוע מעולה?

די ג'יי לחתונה – מה אנחנו צריכים לדרוש ממנו?

די ג'יי לחתונה הוא בעל מקצוע וכאשר אנחנו שוכרים אותו יש מספר דברים שאנחנו צריכים לדרוש ממנו. קודם כל עלינו לדרוש ממנו פירוט של כל השירותים שהוא יספק לנו ביום האירוע מהשמעת המוזיקה וההגברה שלהם ועד שירותים של אטרקציות לאירוע כמו למשל קונפטי, מכונת עשן כבד ועוד... . כאשר אנחנו שוכרים בעל מקצוע כמו תקליטן כדאי לנו לוודא שאנחנו נמצאים באותו ראש אתו. תיאום הציפיות מול די ג'יי לחתונה יוכל לאפשר לאירוע שלנו לעבור בצורה חלקה יותר שתתאים לדרישות ולציפיות שלנו מהאירוע. באופן זה נוכל ליהנות מאירוע יוקרתי מאוד ונעים שיהיה אירוע בו נוכל ליהנות מאווירה הכי טובה שיכולנו לבקש.

דיג'י רונן לוי – מה הוא מביא לאירוע שלכם?

דיג'יי רונן לוי מביא לכל אירוע הרבה מאוד תשוקה, יופי ומוזיקה טובה. איכות השירות של רונן היא מן הטובות בשוק. רונן מעניק לכל זוג שהוא עובד בחתונה שלהם המון יחס אישי והקשבה. ביחד עם רונן תוכלו גם אתם להחליט מה תהיה רשימת ההשמעה באירוע שלכם ואיזה שירים יהיו בה. המטרה של רונן היא להביא לשביעות הרצון שלכם ולכך שבכל רגע באירוע שלכם תהיה אווירה טובה דרך מוזיקה קצבית, מוזיקה טובה ומשחררת. לאחר פגישת היכרות רונן ואתם תתכננו ביחד את אופי המוזיקה שתהיה באירוע שלכם. ביום האירוע רונן יקפיד לעבוד לפי התכנית והוא יקפיד שהכול יעבוד כמו שעון באופן הטוב ביותר. היתרון של רונן הוא הניסיון שלו, הכישרון שלו והתשוקה שלו להפוך מוזיקה לגשר שמחבר בין לבבות והופך כל חתונה לחגיגה לנשמה.

חתונה היא תמיד אירוע מאוד גדול שכולל בתוכו הרבה מאוד פרטים שונים.

כאשר אנחנו מתחתנים אנחנו צריכים להחליט לבד איזה קייטרינג יהיה באירוע שלנו, באיזה אולם מתחתן וגם איזה מוזיקה תהיה באירוע. רוב הזוגות בארץ בוחרים מוזיקה לחתונה שהיא לא מוזיקה חיה של להקה – בין השאר כי שכירת להקה לערב שלם מהווה הוצאה כספית גבוה מאוד. בחירה של די ג'יי לחתונה יכולה לאפשר לנו להפוך את האירוע שלנו לאירוע שהאווירה בו מעולה. המוזיקה שתהיה באירוע שלנו יכולה להשפיע באופן ישיר על איכות האירוע שלנו – כי מוזיקה טובה משמחת אנשים ומקרבת אותם אחד לשני.

האם כל אחד יכול להיות דיג'יי לחתונה?

לא כל מי שיודע להחליף דיסקים יכול להיות דיג'יי. בשביל להיות דיג'יי לחתונה צריך לעבור הכשרה מתאימה. כיום כל דיג'יי צריך להבין הרבה מאוד בטכנולוגיה והוא צריך להיות מקצוען בכל מה שקשור לציוד הגברה וציוד של מוזיקה אלקטרונית. כאשר אנחנו באים לבחור דיג'יי לחתונה האישית שלנו כדאי לנו לבחור איש מקצוע שיש לו ניסיון והכשרה מתאימים. אנחנו יכולים לבחור את הדיג'יי לאירוע שלנו בעזרת חברים והמלצות שלהם וגם בעזרת מארגנת חתונות שאנחנו עובדים אתה.

דיג'יי לחתונה – האם חשוב שנתכנן אתו ביחד את רשימת ההשמעה לאירוע שלנו?

דיג'יי לחתונה הוא איש מקצוע אמין שחשוב שנקיים אתו מספר פגישות בהן נתכנן את רשימת ההשמעה שתושמע באירוע החתונה שלנו. ה- dj יוכל להמליץ לנו איזה מוזיקה הכי מתאימה לחתונות והכי מקובל להשמיע בחתונות בארץ והוא יוכל גם לדעת איזה מוזיקה אנחנו אוהבים. אם יש מוזיקה שאנחנו מאוד אוהבים כמו למשל מוזיקה מזרחית ישראלית או כמו מוזיקת פופ אמריקאית כדאי לנו שהיא תושמע בחתונה שלנו. אנחנו יכולים לבחור שבחתונה שלנו ישמיעו שירים של דודו אהרון, שרית חדד, אייל גולן, מריה קארי, מדונה, בריטני ספירס או ליידי גאגא.